Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

NA NOVÝCH STRÁNKÁCH AKTUÁLNĚ PRACUJEME

 

PF 2017

pf-prace.jpg

 

E-MAX, SIGNUM, LASAK

u nás samozřejmostí! Neustále pracujeme na tom, abychom nejen zpestřili náš sortiment a  tím rozšířili naše portfolio výrobků, ale hlavně abychom zachovali i nadále vysoký standard a kvalitu naší práce. Proto jsme velmi rádi, že Vás můžeme informovat o výrobě z již zmíněných materiálů. E-max - lithium-disilikátová keramika, esteticky i funkčně velmi precizní, stejně tak rentgen - kontrastní  fotokompozit Signum a nově v naší laboratoři zařazený implantační systém od firmy Lasak.

Odborné školení,

vážení lékaři a vážení pacienti, oznamujeme Vám, že naše zubní laboratoř se zúčastní ve dnech 8. - 9.4. 2016 školení na téma: Nové trendy ve stomatologii. Školení pořádají firmy Ivoclar Vivadent a Henry Schein. Více informací naleznete zde: Školení.

Šťastné a veselé!!!
dscn3346---kopie.jpg

Mikroskop v naší laboratoři!dscn9535.jpg

Vážení lékaři a vážení pacienti!

V našem zájmu je stálé zkvalitňování našich výrobků. Proto Vám sdělujeme, že naši technici používají k práci také mikroskop. Doufáme, že s našimi výrobky budete stále více spokojeni.

S pozdravem kolektiv zubní laboratoře.


 

Snížení cen,

od února 2015 dojde v naší laboratoři ke změně cen u některých protetických výrobků.
U celoanatomické korunky ze zirkonu snižujeme z původní ceny 2 800Kč na cenu 
2 100Kč. Dále vrstvená korunka zirkonová je snížena z ceny 3 200Kč na cenu 2 600Kč. Vytvořili jsme pro Vás speciální nabídku, a to ekonomické verze fasetované korunky z plastu, jejíž cena začíná na 900Kč.
Další informace viz. orientační ceník. 

 

Do nového roku 2015 vše dobré!  

Děkujeme všem našim stomatologickým partnerům za spolupráci a přejeme spoustu úspěchů ať v profesním, tak i v osobním životě a samozřejmě hodně zdraví. 

Kolektiv zubní laboratoře.

 

Odborná praxe,

hned začátkem nového roku, jsme po dobu jednoho měsíce rozšířili naše řady o praktikantku třetího ročníku VOŠZ z Českých Budějovic. Spolupráce s odbornými školami i se studenty si vážíme a doufáme, že je to pro všechny dobrým přínosem. Případní zájemci o odbornou praxi, jsou individuálně přijímáni na základě jejich přístupu a pracovním zatížením laboratoře.

 

Po svátcích opět v akci,

dnes 6.1., již roku 2014, jsme opět naplno záhájili naši činnost, a s novým nábojem se pustili do nastávajícího roku. I když jsme se museli hned zpočátku vypořádat se smutnou událostí. Rozloučila se s námi jedna naše šikovná paní zubařka, a to z důvodu přestěhování se. Tudíž jí tímto přejeme ještě jednou hodně štěstí a nabádáme potencionální zájemce o spolupráci, aby neváhali, a kontaktovali vedoucí zubní laboratoře p. Jindrovou.

S přáním všeho dobrého v roce 2014, tým MJ dent.

 

 
kopie--2----dscn1175.jpgŠkolící akce,

dne 19. - 21.11. 2013 se účastnili vybraní zubní technici naší laboratoře odborného školení ve školicím centru YESdent v Jeseníku. Tématem školení bylo: IPS E.MAX PRESS ABUTMENT SOLUTION, přednášecím : Róbert Zubák. Dne 6.11. 2013 jsme společně s firmou Henry Schein, potažmo s firmou Ivoclar Vivadent spolupořádali odborné školení určené pro stomatology na téma: Lithiumdisilikát (IPS E.MAX). Toto školení se uskutečnilo v hotelu Slunce v Havlíčkově Brodě při příležitosti zavedení nové IPS E.MAX celokeramické technologie v zubní laboratoři.


  

 
Nové možnosti v laboratoři MJ dent,

Od této doby rozšiřujeme nabídku našich služeb a zavádíme možnost zhotovení kromě u nás již standartních a osvědčených metalokeramických a zirkon-oxidových protetických výrobků, náhrady z materiálu lithiumdisilikát. Toto ''opatření'' umožňuje zpestření naší práce jak pro nás, tak také pro naše stomatology a samozřejmě pacienty. Pro více informací nás prosím kontaktujte.